0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Malta First Division
Lija Athletic
-
-
Vittoriosa Stars
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
Swieqi United FC
-
-
Zebbug Rangers FC
inprogress
۱۶:۳۰
Qrendi FC
-
-
Senglea Athletic
inprogress
۱۶:۳۰
San Gwann FC
-
-
Naxxar Lions FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Marsaxlokk FC
-
-
Zejtun Corinthians FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Tunisia Ligue 1
Africain
۱
۱
AS Rejiche
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey Super Lig
Adana Demirspor
۰
۱
Yeni Malatyaspor
inprogress
۱۹:۳۰
  Slovakia Superliga
FK Senica
۰
۱
MFK Zemplin Michalovce
inprogress
۱۹:۳۰
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
۱
۱
MFK Ruzomberok
inprogress
۱۹:۳۰
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
۱
۱
SKF Sered
inprogress
۱۹:۳۰
  England Premier League
Aston Villa
۲
۳
Wolverhampton Wanderers
Finished
۱۹:۳۰
Brentford FC
۰
۰
Chelsea FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Dila Gori
۳
۱
FC Samtredia
Finished
۱۹:۳۰
FC Dinamo Tbilisi
۱
۰
FC Torpedo Kutaisi
inprogress
۱۹:۳۰
  Turkey 1. Lig
Menemen Belediyespor
۱
۱
Samsunspor
inprogress
۱۹:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
FK Mlada Boleslav
۴
۱
Bohemians Prague 1905
Finished
۱۹:۳۰
Slavia Prague
۰
۰
FC Slovan Liberec
inprogress
۲۰:۳۰
  Norway Eliteserien
Molde FK
۱
۰
Tromsoe IL
inprogress
۱۹:۳۰
Lillestrom SK
۰
۰
Kristiansund BK
inprogress
۱۹:۳۰
  Switzerland Super League
Young Boys Bern
۰
۱
FC Luzern
inprogress
۱۹:۳۰
  Belgium Pro League
SV Zulte Waregem
۰
۱
Royal Antwerp FC
inprogress
۱۹:۳۰
KV Oostende
۰
۰
Cercle Brugge
inprogress
۱۹:۳۰
  Poland I Liga
Podbeskidzie Bielsko-Biała
-
-
Sandecja Nowy Sacz
inprogress
۱۹:۳۰
Miedz Legnica
۲
۰
Zaglebie Sosnowiec
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain LaLiga 2
UD Las Palmas
۱
۰
Tenerife CD
inprogress
۱۹:۳۰
  Qatar Stars League
Qatar SC
۰
۰
Umm-Salal SC
inprogress
۱۹:۳۰
Al-Sailiya SC
۰
۱
AL Wakrah
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Primera Division Women
Sevilla FC
-
-
Real Madrid
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Bundesliga
Borussia Monchengladbach
۰
۱
VfB Stuttgart
inprogress
۱۹:۳۰
  Cyprus 1st Division
Pafos FC
۰
۰
Olympiakos Nicosia
inprogress
۱۹:۳۰
  Israel Premier League
Hapoel Haifa FC
۲
۰
Hapoel Nof Hagalil FC
inprogress
۱۹:۳۰
Hapoel Jerusalem FC
۱
۴
Maccabi Haifa FC
Finished
۲۰:۳۰
FC Ashdod
۰
۱
Bnei Sakhnin FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Switzerland Challenge League
Yverdon-Sport
۱
۰
FC Wil 1900
inprogress
۱۹:۳۰
SC Kriens
۰
۰
FC Schaffhausen
inprogress
۱۹:۳۰
  Peru Primera Division
Alianza Atletico
۰
۱
AD Cantolao
inprogress
۱۹:۳۰
  Italy Serie C, Group B
Siena 1904
-
-
Virtus Entella
inprogress
۱۸:۳۰
Delfino Pescara
-
-
Fermana FC
inprogress
۱۸:۳۰
Ancona-Matelica
-
-
Aquila Montevarchi
inprogress
۱۸:۳۰
Teramo Calcio
-
-
AS Gubbio
inprogress
۱۸:۳۰
  Poland II Liga
Ruch Chorzow
-
-
KS Wisla Pulawy
inprogress
۱۸:۳۰
  Sweden Allsvenskan
IK Sirius
۱
۰
Varbergs BoIS
inprogress
۱۸:۳۰
  Norway 1st Division
Hamarkameratene
۳
۰
KFUM Oslo
Finished
۱۸:۳۰
Stjordals-Blink
۲
۲
IK Start
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 6
FC Jove Espanol San Vicente
-
-
Villajoyosa CF
inprogress
۱۸:۳۰
  France Ligue 2
Toulouse FC
۶
۰
AJ Auxerre
Finished
۱۸:۳۰
Nancy-Lorraine
۰
۰
EA Guingamp
inprogress
۲۰:۳۰
Rodez Aveyron
۰
۰
Sochaux-Montbeliard
inprogress
۲۰:۳۰
Dijon FCO
۰
۰
Amiens SC
inprogress
۲۰:۳۰
Quevilly-Rouen Metropole
۰
۰
Chamois Niort FC
inprogress
۲۰:۳۰
SM Caen
۰
۰
Le Havre AC
inprogress
۲۰:۳۰
Pau FC
۰
۰
Paris FC
inprogress
۲۰:۳۰
SC Bastia
۰
۰
Grenoble Foot
inprogress
۲۰:۳۰
Valenciennes FC
۰
۰
USL Dunkerque
inprogress
۲۰:۳۰
  International Clubs AFC Champions League
Al Wahda FC (UAE)
-
-
AL Nassr FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Greece Super League 1
Apollon Smyrnis
۰
۱
Asteras Tripolis
inprogress
۱۸:۳۰
  Mexico Liga Premier
Leones Negros Udg II
-
-
Coras de Nayarit
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Second Division B
Terrassa FC
-
-
CE Andratx
inprogress
۱۸:۳۰
SD Ejea
-
-
CF Badalona
inprogress
۱۸:۳۰
Pontevedra CF
-
-
UD Llanera
inprogress
۲۰:۳۰
SD Gernika Club
-
-
Burgos CF Promesas
inprogress
۲۰:۳۰
  Serbia Superliga
FK Kolubara Lazarevac
۱
۷
FK Crvena Zvezda Belgrade
Finished
۱۸:۳۰
FK Cukaricki Belgrade
۰
۱
FK Vojvodina Novi Sad
inprogress
۱۹:۳۰
  Netherlands U21 Knvb, Divisie 3
Amsterdamsche FC U21
-
-
VV Alexandria 66 U21
inprogress
۱۸:۳۰
  Finland Ykkonen
IF Gnistan
۱
۴
Vaasan Palloseura
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 12
CD Santa Ursula
-
-
UD Gran Tarajal
inprogress
۱۸:۳۰
CD Marino
-
-
UD Las Palmas C
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Ukraine Premier League
SC Dnipro-1
۱
۰
Kolos Kovalivka
inprogress
۱۹:۳۰
FC Lviv
۱
۴
FC Dynamo Kiev
Finished
۱۹:۳۰
  Northern Ireland Premiership
Glentoran FC
۰
۱
Coleraine FC
inprogress
۱۹:۳۰
Glenavon FC
۴
۲
Dungannon Swifts
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Serie A
Lazio Rome
۰
۱
Inter Milano
inprogress
۱۹:۳۰
  Estonia Premium Liiga
Tartu JK Tammeka
۱
۱
JK Narva Trans
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Bavaria
SV Heimstetten
-
-
SC Eltersdorf
Postponed
۱۷:۳۰
  Brazil U20 Gaucho
Ypiranga RS
-
-
Santo Angelo RS
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
EC Novo Hamburgo RS
-
-
Ivoti RS
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
EC Sao Jose RS
-
-
Gremio Esportivo Brasil
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Associacao Nova Prata ECL RS
-
-
Garibaldi RS
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Mineiro, Women
America MG
-
-
Ipatinga Mg
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil U20 Pernambucano
Santa Cruz FC PE
-
-
Ibis Pe U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Retro FC PE
-
-
Sport Pe U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Carioca, Seria A, Women
Bangu Ac Rj
-
-
Duque de Caxias FC RJ
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CR Flamengo RJ
-
-
Serra Macaense Fc Rj
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Botafogo Fr Rj
-
-
Boavista Sc
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil U20 Carioca, Serie B1
Olaria AC RJ
-
-
Serra Macaense FC RJ
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Copa Santa Catarina
Joinville EC SC
-
-
GE Juventus SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CN Marcilio Dias SC
-
-
Hercilio Luz SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie D
AA Aparecidense GO
-
-
Uberlandia EC MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil U20 Paulista
AE Velo Clube SP
-
-
SC Corinthians SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Romania Liga I
Fotbal Club FCSB
-
-
CS Mioveni
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Brazil U20 Campeonato Cearense
Floresta Ec Ce U20
-
-
Gremio Recreativo Pague Menos Ce U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Campeonato Cearense, Women
Menina Olimpica
-
-
Fortaleza Ec Ce
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Guarany Fc Ce
-
-
Ceara SC CE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil U20 Goiano
Morrinhos GO
-
-
Goiania EC GO
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Maranhense Serie B
Cordino
-
-
Maranhao AC MA
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Crucero del Norte
-
-
Douglas Haig
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil U20 Alagoano
Lajense Al U20
-
-
Azzurra Al U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Switzerland Promotion League
FC Chiasso
-
-
SC Bruhl St Gallen
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Nomme Kalju FC U21
-
-
FC Tallinn
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Portugal Taca de Portugal
Louletano DC
-
-
Estrela Amadora
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Netherlands Eredivisie
Go Ahead Eagles
۰
۰
Heracles Almelo
inprogress
۱۹:۳۰
SC Heerenveen
۰
۰
Ajax Amsterdam
inprogress
۱۹:۳۰
  Slovenia PrvaLiga
Mura Murska Sobota
۳
۲
Aluminij Kidricevo
Finished
۲۰:۳۰
  Spain LaLiga
Levante UD
۰
۰
Getafe CF
inprogress
۱۹:۳۰
  Italy Serie B
Como 1907
۰
۰
US Alessandria Calcio 1912
inprogress
۱۹:۳۰
  Argentina Primera B
Sacachispas FC
-
-
Justo Jose de Urquiza
inprogress
۱۹:۳۰
CSD Flandria
-
-
CA Colegiales
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Club Atletico Acassuso
-
-
Argentino de Quilmes
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Austria Bundesliga
SK Austria Klagenfurt
۱
۱
SK Rapid Wien
Finished
۲۰:۳۰
  Croatia 1. HNL
HNK Rijeka
۳
۳
GNK Dinamo Zagreb
inprogress
۲۰:۳۰
  France Ligue 1
Clermont Foot 63
۱
۰
Lille OSC
Finished
۲۰:۳۰
  USA Major League Soccer
CF Montreal
-
-
Philadelphia Union
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Poland Ekstraklasa
KS Gornik Zabrze
۰
۱
Wisla Krakow
inprogress
۲۰:۳۰
  Nicaragua Liga de Ascenso
CD El 26
-
-
FC Tipitapa
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Malta Premier League
Birkirkara FC
-
-
Gudja United
inprogress
۲۰:۳۰
  Bulgaria First Professional League
Lokomotive Sofia
۱
۰
PFC Levski Sofia
inprogress
۲۰:۳۰
  Mexico Liga MX, Women, Apertura
Cruz Azul
-
-
Mazatlan FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  South Africa Premier Soccer League
Kaizer Chiefs
۳
۰
Chippa United FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Uruguay Primera Division
Montevideo City Torque
۰
۱
CA Rentistas
inprogress
۲۰:۳۰
Liverpool Montevideo
-
-
Plaza Colonia
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Bosnia & Herzegovina Premijer Liga
FK Sloboda Tuzla
۳
۰
FK Radnik Bijeljina
Finished
۲۰:۳۰
  Morocco Botola
Rapide Oued Zem
۰
۲
Maghreb AS de Fes
inprogress
۱۸:۳۰
Difaa Hassani d'el-Jadida
-
-
Jeunesse Sportive Salmi
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 7
CD Paracuellos Antamira
-
-
Rayo Vallecano B
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Primera Division RFEF
CD Alcoyano
-
-
UCAM Murcia
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
SD Logrones
-
-
Zamora CF
inprogress
۱۸:۳۰
Cultural Leonesa
-
-
Extremadura UD
inprogress
۱۸:۳۰
CD Castellon
-
-
Gimnastic de Tarragona
inprogress
۱۸:۳۰
RC Deportivo La Coruna
-
-
San Sebastian Reyes
inprogress
۲۰:۳۰
Betis Deportivo Balompie
-
-
Villarreal CF B
inprogress
۲۰:۳۰
  Finland U20 SM
IF Gnistan
-
-
PK-35 Vantaa
inprogress
۱۲:۳۰
Ppj U20
-
-
FC Haka-J
inprogress
۱۲:۳۰
KaaPo
-
-
Tampereen Ilves
inprogress
۱۳:۳۰
  Czech Republic Divize A
SK Dynamo Ceske Budejovice B
-
-
TJ Prestice
inprogress
۱۱:۳۰
  Simulated Reality League Serie A SRL
AC Milan SRL
-
-
Hellas Verona SRL
inprogress
۱۱:۳۰
SS Lazio SRL
-
-
FC Inter Milan SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Spezia Calcio SRL
-
-
US Salernitana Srl
inprogress
۱۱:۳۰
  Simulated Reality League LaLiga SRL
Real Sociedad SRL
-
-
RCD Mallorca SRL
inprogress
۱۱:۳۰
UD Levante SRL
-
-
Getafe CF SRL
inprogress
۱۱:۳۰
  Simulated Reality League Premier League SRL
Brentford FC Srl
-
-
Chelsea FC SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Leicester City SRL
-
-
Manchester United FC SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Southampton FC SRL
-
-
Leeds United Srl
inprogress
۱۲:۳۰
Aston Villa SRL
-
-
Wolverhampton Wanderers SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Norwich City SRL
-
-
Brighton & Hove Albion SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Watford FC SRL
-
-
Liverpool FC SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Manchester City SRL
-
-
Burnley FC SRL
inprogress
۱۲:۳۰
  Czech Republic U19 1st Division
Slavia Prague
-
-
FC Viktoria Plzen
inprogress
۱۲:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Chungnam Asan FC
۳
۴
Daejeon Citizen FC
Finished
۱۲:۳۰
Gyeongnam FC
۰
۲
Ansan Greeners
Finished
۱۴:۳۰
  Croatia U19 1. Hnl
NK Rudes
-
-
Gnk Dinamo Zagreb
inprogress
۱۲:۳۰
  Japan J.League
Urawa Red Diamonds
۱
۱
Gamba Osaka
Finished
۱۱:۳۰
Vissel Kobe
۱
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۱۲:۳۰
Yokohama FC
۵
۳
Tokushima Vortis
Finished
۱۲:۳۰
Yokohama Marinos
۲
۱
Hokkaido Consadole Sapporo
Finished
۱۵:۳۰
  Simulated Reality League Ligue 1 SRL
Clermont Foot 63 Srl
-
-
Lille OSC SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Olympique Lyon SRL
-
-
AS Monaco SRL
inprogress
۱۳:۳۰
  Romania Liga 2
CSC 1599 Selimbar
۱
۰
CS Concordia Chiajna
Finished
۱۳:۳۰
Viitorul Pandurii Targu Jiu
۲
۱
AFC Unirea Constanta
Finished
۱۳:۳۰
Acs Dacia Unirea Braila
۰
۷
FC Buzau
Finished
۱۳:۳۰
  Portugal U19 Championship
Uniao de Leiria
-
-
SG Sacavenense
inprogress
۱۳:۳۰
GD Estoril Praia
-
-
Academica Coimbra
inprogress
۱۷:۳۰
  Simulated Reality League Bundesliga SRL
Greuther Furth Srl
-
-
VfL Bochum Srl
inprogress
۱۳:۳۰
Eintracht Frankfurt SRL
-
-
Hertha BSC SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Borussia Monchengladbach SRL
-
-
VfB Stuttgart Srl
inprogress
۱۳:۳۰
Borussia Dortmund SRL
-
-
FSV Mainz SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Union Berlin SRL
-
-
VfL Wolfsburg SRL
inprogress
۱۳:۳۰
SC Freiburg SRL
-
-
RB Leipzig SRL
inprogress
۱۳:۳۰
  Denmark Amateur Danmarksserien, Pulje 1
BK Union
-
-
Greve Fodbold
inprogress
۱۳:۳۰
Ishoej IF
-
-
Alleroed FK
inprogress
۱۴:۳۰
  Czech Republic Cfl
SK Benesov
۳
۰
FK Banik Sokolov
Finished
۱۳:۳۰
FK Prepere
۳
۱
FC Slovan Liberec B
Finished
۱۳:۳۰
FK Zbuzany 1953
۳
۳
SK Sokol Brozany
Finished
۱۳:۳۰
  India Goa Professional League
Sporting Clube de Goa
-
-
Panjim Footballers
inprogress
۱۳:۳۰
  Czech Republic Divize D
FC Slovan Havlickuv Brod
-
-
AFC Humpolec
inprogress
۱۱:۳۰
  Czech Republic Divize B
SK Kladno
-
-
FK Meteor Prague VIII
inprogress
۱۱:۳۰
  Denmark Amateur Danmarksserien, Pulje 2
KFUM Boldklub
-
-
Skovshoved IF
inprogress
۱۳:۳۰
  Argentina Superliga
Velez Sarsfield
۰
۰
Arsenal de Sarandi
Finished
۰۵:۳۰
CA Sarmiento
۰
۰
Union de Santa Fe
inprogress
۱۹:۳۰
  Ireland Leinster Senior Cup
Home Farm FC
-
-
Kilnamanagh AFC
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
  Paraguay Segunda Division
Independiente Campo Grande
۲
۱
Club Fernando de La Mora
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Defensores de Belgrano
۱
۰
CA Guemes
Finished
۰۳:۳۰
  USA Usl Championship
Tampa Bay Rowdies
۱
۱
New York Red Bulls II
Finished
۰۴:۳۰
  Ecuador LigaPro Primera A
CS Emelec
۱
۰
Orense SC
Finished
۰۵:۳۰
  Colombia Primera A, Clausura
CD Tolima
۱
۰
CD Atletico Huila
Finished
۰۵:۳۰
  Mexico Primera Division, Apertura
Necaxa
۰
۱
Puebla FC
Finished
۰۵:۳۰
  Thailand Thai League 3
North Bangkok University FC
-
-
Thonburi United
inprogress
۱۱:۳۰
Kasem Bundit University FC
-
-
Grakcu Sai Mai United F.C.
inprogress
۱۱:۳۰
Marines Eureka
-
-
Chanthaburi
inprogress
۱۱:۳۰
Asawin Kohkwang United
۱
۱
Bankhai United
inprogress
۱۳:۳۰
Watbot City FC
۰
۸
Uthai Thani FC
Finished
۱۳:۳۰
Mahasarakham FC
۰
۱
Nakhonrachasima United FC
Finished
۱۳:۳۰
  Solomon Islands Premier League
Honiara City FC
-
-
Waneagu Utd
inprogress
۰۶:۳۰
Real Kakamora FC
۲
۳
Kossa FC
Finished
۱۰:۳۰
  Japan WE League, Women
Tokyo Verdy Beleza
-
-
Chifure AS Elfen Saitama
inprogress
۰۸:۳۰
  Japan J3 League
Azul Claro Numazu
۱
۳
Roasso Kumamoto
Finished
۰۹:۳۰
  Simulated Reality League Russia Premier League SRL
FK Spartak Moscow SRL
-
-
FK Dinamo Moscow SRL
inprogress
۱۰:۳۰
Pfk Sochi SRL
-
-
FC Rostov SRL
inprogress
۱۰:۳۰
FK Rubin Kazan SRL
-
-
FK Lokomotiv Moscow SRL
inprogress
۱۰:۳۰
PFK Arsenal Tula SRL
-
-
FK Zenit Saint Petersburg SRL
inprogress
۱۰:۳۰
  Simulated Reality League Turkey Super Lig SRL
Adana Demirspor Srl
-
-
Malatyaspor SRL
inprogress
۱۰:۳۰
Sivasspor SRL
-
-
Antalyaspor SRL
inprogress
۱۰:۳۰
Giresunspor Srl
-
-
Caykur Rizespor SRL
inprogress
۱۰:۳۰
  Australia Queensland NPL, Women
Mitchelton FC
-
-
Western Pride FC
inprogress
۱۰:۳۰
Virginia United
-
-
The Gap FC
inprogress
۱۰:۳۰
Lions FC
-
-
Eastern Suburbs FC
inprogress
۱۲:۳۰
Souths United
-
-
Sunshine Coast Wanderers FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Hong Kong, China Sapling Cup
Kitchee SC
-
-
Resources Capital FC
inprogress
۱۰:۳۰
  Finland Amateur 3 Division West Group A
AIFK Turku
-
-
Vg-62 Naantali
inprogress
۱۳:۳۰
  Greece Super League, Women
Ergotelis
-
-
Olympiada Imitou
inprogress
۱۳:۳۰
Elpides Karditsas 94
-
-
Aris Thessaloniki
inprogress
۱۶:۳۰
Giannina
-
-
Doxa 2016 PS
inprogress
۱۶:۳۰
PAOK Thessaloniki
-
-
Trikala 2011
inprogress
۱۶:۳۰
  Finland Veikkausliiga
FC KTP Kotka
-
-
FC Honka
inprogress
۱۷:۳۰
Tampereen Ilves
۲
۳
HJK Helsinki
Finished
۱۷:۳۰
FC Haka Valkeakoski
-
-
FC Lahti
inprogress
۱۷:۳۰
AC Oulu
-
-
IFK Mariehamn
inprogress
۱۷:۳۰
  Lithuania 1 Lyga
FK Silas
۴
۱
FK Atmosfera
Finished
۱۶:۳۰
FK Vilnius BFA
۰
۱
FK Riteriai B
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
1. FC Lokomotive Leipzig
۵
۰
SV Tasmania Berlin
Finished
۱۶:۳۰
  Burundi Premier League
Bumamuru FC
-
-
Musongati FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
Molfetta Calcio
-
-
Ssd Brindisi
inprogress
۱۶:۳۰
  Ireland National League, Women
DLR Waves
-
-
Bohemian FC
inprogress
۱۶:۳۰
Cork City Wfc
-
-
Wexford Youths AFC
inprogress
۱۶:۳۰
Peamount United Dublin
-
-
Athlone Town FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Wales FAW Welsh Cup
Pen-y-Bont FC
-
-
Caernarfon Town FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Netherlands U21 KNVB, Divisie 1
ADO Den Haag U21
-
-
Almere City FC U21
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone C
Dolomiti Bellunesi
-
-
AC Este
inprogress
۱۶:۳۰
  Portugal Liga Portugal 3
SC Braga B
-
-
CDC Montalegre
inprogress
۱۶:۳۰
  Russia Premier League
PFK Arsenal Tula
۲
۱
FK Zenit Saint Petersburg
Finished
۱۶:۳۰
FK Spartak Moscow
۰
۱
FK Dinamo Moscow
inprogress
۱۹:۳۰
FK Sochi
۳
۰
FK Rostov
inprogress
۱۹:۳۰
  England FA Cup, Qualification
York City FC
-
-
Morpeth Town
inprogress
۱۷:۳۰
  Slovakia 2. Liga
FK Kosice
-
-
FK Dubnica Nad Vahom
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
MSK Namestovo
۰
۲
KFC Komarno
Finished
۱۷:۳۰
MFK Skalica
-
-
Partizan Bardejov
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 8
UD SANTA MARTA
-
-
Atletico Astorga FC
inprogress
۱۷:۳۰
CD Colegios Diocesanos
-
-
CD Guijuelo
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany 3. Liga
FSV Zwickau
۳
۲
MSV Duisburg
Finished
۱۷:۳۰
Hallescher FC
۲
۳
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۷:۳۰
Eintracht Braunschweig
۴
۲
Borussia Dortmund II
Finished
۱۷:۳۰
  England Amateur National League North
Boston United FC
-
-
Darlington FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Iran Azadegan League
Kheybar Khorramabad FC
۱
۰
Shahrdari Astara
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
AC Bra
-
-
AC Gozzano
inprogress
۱۶:۳۰
Vado FC
-
-
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
Borgo San Donnino
-
-
Aglianese Calcio 1923
inprogress
۱۶:۳۰
Forli FC
-
-
Gsd Ghivizzano Borgoamozzano
inprogress
۱۶:۳۰
Ravenna FC 1913
-
-
Asd Sasso Marconi 1924
inprogress
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo IV
Sevilla FC
-
-
Sporting Atletico Ceuta U19
inprogress
۱۳:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
FC Minsk
-
-
Gomel Reserve
inprogress
۱۴:۳۰
  Portugal U23 Championship
Estoril Praia U23
-
-
Belenenses SAD
inprogress
۱۳:۳۰
Academica Coimbra
-
-
Leixoes SC
inprogress
۱۷:۳۰
  Japan J.League 2
FC Ryukyu
۰
۱
Ehime FC
Finished
۱۴:۳۰
  Netherlands U21 Knvb, Divisie 4
FC Dordrecht U21
-
-
SC Cambuur U21
inprogress
۱۴:۳۰
  Kosovo Superliga
FC Prishtina
-
-
KF Llapi
inprogress
۱۴:۳۰
SC Gjilani
-
-
FC Ballkani
inprogress
۱۴:۳۰
KF Dukagjini
-
-
KF Malisheva
inprogress
۱۴:۳۰
  Kazakhstan Pervaya Liga
Igilik
۰
۴
FK Aksu
Finished
۱۴:۳۰
  Ukraine Druga Liga
FC Epitsentr Dunaivtsi
-
-
FSC Bukovyna Chernivtsi
inprogress
۱۴:۳۰
Krystal Kherson
۲
۲
FC Trostianets
Finished
۱۷:۳۰
SC Poltava
۱
۳
Tavriya Simferopol
Finished
۱۷:۳۰
  Albania Kategoria Superiore
Kastrioti Kruje
-
-
Skenderbeu Korce
inprogress
۱۴:۳۰
  Romania Liga Iii, Seria 6
Cso Petrolul Potcoava
-
-
CSM Alexandria
inprogress
۱۵:۳۰
  Australia Queensland NPL
Sunshine Coast Wanderers
۵
۰
Magpies Crusaders United
Finished
۱۴:۳۰
  Romania Liga Iii, Seria 2
AFC Metalul Buzau
-
-
ASC Otelul Galati
inprogress
۱۵:۳۰
  Romania Liga Iii, Seria 3
SC FC Voluntari II
-
-
CS Gloria Albesti
inprogress
۱۵:۳۰
  North Macedonia 1. MFL
Bregalnica Stip
-
-
Makedonija Gjorce Petrov
inprogress
۱۵:۳۰
FK Akademija Pandev
-
-
Shkendija Tetovo
inprogress
۱۵:۳۰
FC Struga Trim Lum
-
-
Borec Veles
inprogress
۱۵:۳۰
Renova Dzepciste
-
-
Pelister Bitola
inprogress
۱۵:۳۰
  Denmark 3rd Division
BK Frem
-
-
KFUM Roskilde
inprogress
۱۵:۳۰
  Thailand Thai League Championship
Phrae United
۱
۲
Sukhothai FC
Finished
۱۵:۳۰
  Estonia Esiliiga
JK Tallinna Kalev
۱
۰
Tallinna FC Flora U21
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Campeonato Sergipano A2
Forca Jovem Se
-
-
AA Guarany SE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید